Skrzydlo Libre 3

PiotrPiotrek
Posty: 3
Rejestracja: sob sie 27, 2022 7:45 pm

Skrzydlo Libre 3

Post autor: PiotrPiotrek »

Witam serdecznie wszystkich:)
Jakis czas temu kupiłem motolotnie pipistrel ze skrzydlem Libre.3 w miedzy czasie doprowadzałem do porządku trajke i jestem w trakcie szkolenia motolotniowego ..bardzo zależy mi na tym by zrobić przeglad tego skrzydla i tu pojawia się problem .bo nie wiem gdzie ...czy może ktoś mogłyby mi pomóc i może wie kto zrobiłby mi przeglad tego skrzydla ..
Byłbym naprawdę wdzięczny
Dziękuje i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ryszard Lewandowski
Site Admin
Posty: 538
Rejestracja: czw lip 20, 2017 7:27 am
Lokalizacja: Warszawa, EPNC
Kontakt:

Re: Skrzydlo Libre 3

Post autor: Ryszard Lewandowski »

Witaj, formalnie przegląd skrzydła może wykonać mechanik poświadczenia obsługi - jednak polecałbym skorzystanie z usług specjalisty, np. Grzegorza Rycaja (producenta Stratusow). Wiele lat temu latałem na Libre 3 i Grzegorz robił mi nawet naprawy w tym skrzydle. Numer do Grzegorza to +48 600 717 696. W razie pytań czy wątpliwości służę pomocą.
Ryszard Lewandowski
Pilot motolotniowy, samolotów ultralekkich.
Mechanik Poświadczenia Obsługi Statków Powietrznych - TM(PHG), TM(A).

SP-MIAU
Jazz, R912, Stratus-P17
PiotrPiotrek
Posty: 3
Rejestracja: sob sie 27, 2022 7:45 pm

Re: Skrzydlo Libre 3

Post autor: PiotrPiotrek »

Dziękuję Ci bardzo za pomoc w razie wu będę pytac
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ryszard Lewandowski
Site Admin
Posty: 538
Rejestracja: czw lip 20, 2017 7:27 am
Lokalizacja: Warszawa, EPNC
Kontakt:

Re: Skrzydlo Libre 3

Post autor: Ryszard Lewandowski »

Rozmawiałem z Grzegorzem - jak najbardziej może pomóc w przeglądzie skrzydła - możesz dzwonić i po prostu porozmawiać jak to można zrobić. Sam wpis do książki powinien zrobić mechanik - nie Grzegorz - chociaż jest podmiotem zatwierdzonym - ale nie w zakresie tego skrzydła. Taki trochę paradoks...
Ryszard Lewandowski
Pilot motolotniowy, samolotów ultralekkich.
Mechanik Poświadczenia Obsługi Statków Powietrznych - TM(PHG), TM(A).

SP-MIAU
Jazz, R912, Stratus-P17
PiotrPiotrek
Posty: 3
Rejestracja: sob sie 27, 2022 7:45 pm

Re: Skrzydlo Libre 3

Post autor: PiotrPiotrek »

Hej dzięki za pomoc ...Ale skrzydło zawiozłem do Wojtka z Krotoszyna ....z racji tego ze nie mogłem się za bardzo dodzwonić do Pana Grzegorza a w miedzy czasie odezwał się do mnie znajomy z informacją ze wie kto zajmuje się librą także pojechało do niego
ODPOWIEDZ