Wsteczny w motolotni

Krzysztof Merwa
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 03, 2019 9:51 am

Re: Wsteczny w motolotni

Post autor: Krzysztof Merwa »

Witam w swoim pierwszym poście na tym forum. Od dłuższego czasu próbowałem się zarejestrować ze smartfona, ale bez skutku, no i dzisiaj olśnienie ( zarejestrowałem się z PCta).
Tak wracając do tematu, nie ściemniajcie, po prostu ujęcie puszczone od tyłu.
Awatar użytkownika
Ryszard Lewandowski
Site Admin
Posty: 533
Rejestracja: czw lip 20, 2017 7:27 am
Lokalizacja: Warszawa, EPNC
Kontakt:

Re: Wsteczny w motolotni

Post autor: Ryszard Lewandowski »

Wczoraj wieczorem w końcu Jan mi odpowiedział - to prawda - to po prostu żart, na który sporo się nabrało - w tym ja :) . Film jest po prostu w części zmontowany (od tyłu).
Krzysztof Merwa pisze: wt gru 03, 2019 10:00 am [...] Od dłuższego czasu próbowałem się zarejestrować ze smartfona, ale bez skutku, no i dzisiaj olśnienie ( zarejestrowałem się z PCta).
Krzysztof, ze smartfona też nie powinieneś mieć problemu z rejestracją - forum ma layout, który się zmienia w zależności od urządzenia. Czasami występują na wybranych przeglądarkach problemy z poszczególnymi kontrolkami (np. filmy na YT). W takich wypadkach najlepiej chwilowo przełączyć przeglądarkę w tryb zgodny z komputerem stacjonarnym.
Ryszard Lewandowski
Pilot motolotniowy, samolotów ultralekkich.
Mechanik Poświadczenia Obsługi Statków Powietrznych - TM(PHG), TM(A).

SP-MIAU
Jazz, R912, Stratus-P17
Krzysztof Merwa
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 03, 2019 9:51 am

Re: Wsteczny w motolotni

Post autor: Krzysztof Merwa »

Ryszardzie na razie jest po sprawie. Przez ostatni czas brakowało mi kontaktu z wami po zniknięciu forum Lotnicza Polska. W końcu znalazłem Was.
Szkoda tego forum, tyle informacji, to była nasza historia.
Awatar użytkownika
Robert Olszak
Posty: 69
Rejestracja: pt lip 28, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Golędzinów/Wołów

Re: Wsteczny w motolotni

Post autor: Robert Olszak »

Ryszard Lewandowski pisze: wt gru 03, 2019 12:24 pm - to po prostu żart, na który sporo się nabrało - w tym ja :)
Rysiek, ja się nie nabrałem ;-)))
Robert

SP-MABK
Aeros Profi TL, Echo Plus, Rotax 912
ODPOWIEDZ