A może by się wybrać na lotnisko Warszawa-Radom

Konrad Ziębakowski
Posty: 40
Rejestracja: śr sie 02, 2017 12:54 pm
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

A może by się wybrać na lotnisko Warszawa-Radom

Post autor: Konrad Ziębakowski »

Hej Ziomy!
Ponieważ komercyjne lotnisko w Radomiu jest już otwarte możeby zaplanować wspólny nalot na nie? Lądowałem tam, jak był poprzedni cywilny Port Lotniczy i było bardzo sympatycznie. Dobre doświadczenie polatać sobie z "dużym lotnictwem". A i takie trening operacyjny też dobra rzecz.
Możemy zaplanować jakąś sobotę/niedziele na wspólny wylot. Zrobilibyśmy zbiórkę na Piastowie, omówili plan, złożyli FP i polecieli wspólnie. Zrobilibyśmy kilka konwojerów, później Follow Me na kawę, może jakieś zwiedzanie samego Portu. Później powrót na Piastów, skąd moglibyśmy się rozlecieć w swoje strony. Ze swojej strony mogę ogarnąć:
  • Paliwo i olej w Piastowie.
  • Materiały niezbędne do lotu, mapki etc. Formalności z EPRA.
  • Ogarnięcie jakiegoś zwiedzania EPRA/wieży kontroli lotów etc. Zobaczymy co udałoby mi się załatwić.
  • Promocyjną cenę za lądowanie i obsługę.
  • Jako gospodarz mogę ogarnąć: Wódę, dziwki, koks, a jak odkręcicie kran to będzie leciał Dżony Wojker.
Co musielibyście mieć ze sobą:
  • Motolotnia się przyda
  • Wszystkie glejty, papiery, zezwolenia, ubezpieczenia, metryki, K4, Ewidencje i wszystko o czym doskonale wiecie (ze sobą!).
  • Radio 8,33 na "5" (absolutne must have!).
  • Chajs.
Co myślicie?

Obecna lista chętnych:
1. Ja
2. Rysiu (jeszcze o tym nie wie, ale własnie się dowiedział :lol: )

Offtopic:
@Ryszard, a może zamiast podforum "Zlot motolotniowy 2023" (o ten: viewforum.php?f=71) zrobić "Zloty motolotniowe 2023" i przerzucić tam wszystkie tematy związane z piknikami/zlotami/imprezami w 2023?
Awatar użytkownika
Ryszard Lewandowski
Site Admin
Posty: 533
Rejestracja: czw lip 20, 2017 7:27 am
Lokalizacja: Warszawa, EPNC
Kontakt:

Re: A może by się wybrać na lotnisko Warszawa-Radom

Post autor: Ryszard Lewandowski »

Ja bym się zapisał chętnie gdyby nie to, że już mnie zapisano :) . Jasne - jestem chętny.

Co do forum - możemy o tym pomyśleć. Generalnie jest forum na zloty ale tam trochę inna tematyka wyszło. W wolnej chwili coś pomyślę.
Ryszard Lewandowski
Pilot motolotniowy, samolotów ultralekkich.
Mechanik Poświadczenia Obsługi Statków Powietrznych - TM(PHG), TM(A).

SP-MIAU
Jazz, R912, Stratus-P17
ODPOWIEDZ