Vlog "Zabytki Nieba" - to nie reklama

grzesiek_ts
Posty: 13
Rejestracja: pt sty 24, 2020 10:56 pm
Lokalizacja: Trzebicz Nowy

Vlog "Zabytki Nieba" - to nie reklama

Post autor: grzesiek_ts » wt sie 11, 2020 9:38 am

Cześć wszystkim! ;)

Od razu zaznaczę, że to nie reklama, a raczej podpowiedź gdzie znaleźć fajne źródło informacji o lotnictwie. Chyba, że już go znacie ;)
Natrafiłem na człowieka przypadkowo, jak to często bywa w sieci. Jest po prostu mega. Ma wiedzę, ma pasję i taką wrodzoną skromność, która w połączeniu z umiejętnościami lektora/edukatora sprawiają, że gościa po prostu chce się słuchać. Sprawdźcie sami 8-)

Głównie o polskim lotnictwie i szybownictwie. Tym z przeszłości, bo teraźniejszość jest niestety skromniejsza. Niesamowita ilość informacji, świetne źródło wiedzy. Nie miałem pojęcia, jak wiele kiedyś znaczyliśmy na niebie jako przemysł lotniczy czy sama nowatorska myśl techniczna. Ciekawą lekturą są komentarze pod filmem (tak tak, to jedyny vlog pod którym czytam cudze komentarze). Wypowiadają się tam ludzie trochę z przeszłości, często znawcy tematu, oblatywacze, piloci czy inżynierowie. To chce się czytać.

Chcę mu podsunąć temat polskiego motolotniarstwa, bo to kawał historii. A historię warto zapisywać, aby nie zginęła w gąszczu informacji.

Proponuję na letnie, długie wieczory lub gdy pogoda nie lotna ;)
https://www.youtube.com/c/ZabytkiNieba/videos
Wsparłem go na Patronite, choć nigdy wcześniej w takiej formie tego nie robiłem. Przekonajcie się sami ;)
https://patronite.pl/ZabytkiNieba

Pozdrawiam.
Wróbelek z Trzebicza
Wróbelek z Trzebicza
SP-MKGW
Apollo Jet Star, R582, Aeros Still TL

ODPOWIEDZ