Automatyczne aktualizowanie stref w LK8000.

Propozycje, posty, zapytania, uwagi itd. na temat działania programu do automatycznej aktualizacji stref lotniczych i map w programach LK8000, XCSoar, XCTrack.
JoJo

Re: Automatyczne aktualizowanie stref w LK8000.

Post autor: JoJo » sob mar 03, 2018 11:01 am

Pomogło, wszystko jest ok. Dzięki.

Lukasz Kulis

Re: Automatyczne aktualizowanie stref w LK8000. XC Track.

Post autor: Lukasz Kulis » wt maja 08, 2018 5:17 pm

Witaj Ryszard.
Korzystam z XCTrack'a i mam pytanko. Po aktualizacji stref nie wyświetla wszystkiego. Może serwer danych nie ma wszystkiego..? Na dzisiaj np. nie ma TSA16B koło Wladyslawowa. A jest aktywna.
W interaktywnej mapie AUP jest ok. Super jak by aktualizator mógł mieć te same dane co mapa AUP.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Ryszard Lewandowski
Site Admin
Kontakt:

Post autor: Ryszard Lewandowski » wt maja 08, 2018 5:42 pm

Łukasz, aktualizator przechodzi znaczące zmiany. Jak widać - dotychczasowa mapa, z której korzystałem przestała funkcjonować. Uruchomiłem już własne rozwiązanie ale aktualizator jeszcze nie został zmieniony. Niestety ale mapę, strefy, aktualizator itd. robię "w czasie wolnym" i samo uruchomienie map było priorytetem.
Planuję, że aktualizator "wróci do życia" nie później niż za tydzień. Prośba o obserwację forum jak i samego aktualizatora. Zwróć uwagę na datę plików jakie wyświetla aktualizator. Jeżeli "ruszą" będzie to oznaczało, że strefy są już aktualizowane.
Ryszard Lewandowski
SP-MIAU
Jazz, R912, Stratus-P17

Lukasz Kulis

Post autor: Lukasz Kulis » wt maja 08, 2018 6:46 pm

Dzięki za info. Super sprawa, że się tym zajmujesz w wół my czasie.

ODPOWIEDZ