Wypadek wiatrakowca w Chrcynnie

Marek Adamski
Posty: 40
Rejestracja: czw lip 20, 2017 12:56 pm

Wypadek wiatrakowca w Chrcynnie

Post autor: Marek Adamski »

https://dlapilota.pl/wiadomosci/dlapilo ... -chrcynnie

Trudno jest pisać o tej strasznej tragedii. Nie będę pisał czegokolwiek nie będę wnioskował, czy spekulował. Mam nadzieję jednak jak wiele osób zresztą, które latają na wiatrakowcach, że w końcu PKBWL pochyli się nad zdarzeniem i rozwikła przyczynę tego strasznego w skutkach wypadku. Łopaty - wirnik w każdym wiatrakowcu to element który każdy pilot powinien traktować z największym zaufaniem. To element który jako ostatni powinien zawieść, ale ostatnie wydarzenia pokazały , że jednak może być inaczej. Nie będę nikogo atakował, nie będę źle o nikim pisał, ale takie zdarzenie powinno być gruntownie wyjaśnione. Wierzę w sukces przeprowadzonych badań, a mając uszkodzone elementy, świadków, wierząc mediom które podają , że Prokuratura zabezpieczyła lotniskowy monitoring / oby był na nim nagrany przebieg zdarzenia /...mało tego mając do czynienia z fabrycznym wiatrakowcem wyprodukowanym w setkach sztuk to musi się udać ustalić przyczynę tego zdarzenia.
Ciężko jest cieszyć się z lotu wiatrakowcem kiedy leci się z bagażem myśli czy wszystko w porządku czy mi również może odpaść łopata i kiedy to nastąpi?
Trzymam kciuki za komisję i przeprowadzone badania nad przyczynami. Mam nadzieję , że do wiosny się wyrobią.

Pozdrawiam Marek
Marek Adamski
Posty: 40
Rejestracja: czw lip 20, 2017 12:56 pm

Re: Wypadek wiatrakowca w Chrcynnie

Post autor: Marek Adamski »

ODPOWIEDZ